Ansatte:

 Jørn Sjøgren
Daglig leder drift.
Tlf.: 47 47 88 40
e-post: jorn@auroraregnskap.no
Liv-Elin Fagerheim Brun
Faglig leder - Autorisert Regnskapsfører
Tlf. 9488 4558
e-post: liv-elin@auroraregnskap.no

Anita Fagerheim
Regnskapsfører.
Tlf.: 48 99 21 51
e-post: anita@auroraregnskap.no

Josefine Carita Pettersen
Regnskapsmedarbeider.
Tlf.: 47 47 88 40
e-post: josefine.pettersen@auroraregnskap.no
Vilde Hansen
Regnskapsmedarbeider.
Tlf. 9488 4558
e-post: vilde@auroraregnskap.no
Nann Kristin Kvivesen
Kontormedarbeider
tlf.: 9488 4558
e-post: nann@auroraregnskap.no

 Ann Synøve Hansen
Regnskapsfører i Havøysund.
e-post: ann@auroraregnskap.no
Johanna Falk
Regnskapsfører i Mehamn
e-post: post@auroraregnskap.no

Aurora
Regnskap AS

Telefon:
+47 9488 4558

E-post:
post@auroraregnskap.no

Post og Besøksadresse:
Bøkkerveien 9
9601 Hammerfest

Internett:
www.auroraregnskap.no

Org.nr.: 994 877 666 MVA